Marina


— Jooga õpetaja (Hatha jooga, vinyasa jooga)
— Joogaterapeut
— Reiki meister
— Süsteemne terapeut


Kui hakata loetlema läbitud kursuseid, koole, diplomeid ja sertifikaate, kulub selleks palju aega ja mõnede jaoks tundub see ehk enda ülekiitmine. Kuid nagu venelased ütlevad "laulust sõnu ju ei võta" ja arvestades, et esimesed 30 eluaastat ammutasin kõikvõimalikke teadmisi, on tõepoolest kogunenud soliidne teadmiste pagas ning nüüd olen jõudnud sinnamaale, mil võin hakata maailmale tagasi andma ja toetada neid, kes on samasugusel ahnel otsingul. Aga see ei tähenda, et minu enda arengutee on peatunud, kindlasti mitte. Eneseharidus, pidev kasvamine on katkematud, lihtsalt tekkis arusaamine, et mul on, mida inimestele anda ja soov seda jagada.

Olen hariduselt jurist.

Möödunud sajandi 90-datest aastatest õppisin katkematult erinevaid vaimupraktikaid - trans-informatsioonilisest meditsiinist (V.Kandõba meetod) Reiki tervendamise praktikani.

Joogaga tegelen 2006.aastast, õpetan 2010.aastast.

Olen õppinud transpersonaalset psühholoogiat ja süsteemseid perekondlikke järjestusi B.Hellingeri järgi.

Kooliajast kannan kaasas fotoaparaati, kuigi tõsiselt hakkasin pildistama viimased 5 aastat.

Tegelesin ja jätkan erineval tasemel alpinismiga, windsurfinguga, tantsudega tegelemist. Lõpetasin Tallinna Kunstikooli.

Jumestuskunstniku diplomi sain 2010.aastal.

Kõik need omaduste poolest erinevad teadmised, oskused ja kogemused kujundasid maailma, inimese, nendevaheliste suhete mõistmise sügavamaks ja peenemaks ühtseks pildiks. Seetõttu nimetan oma lähenemist julgelt kompleksseks, terviklikuks ja orienteerituks sellele, et tõepoolest aidata inimestel saada veidi õnnelikumaks ja tervemaks - mitte lühiajaliselt, vaid alatiseks. Muidugi tingimusel, et ta ise seda soovib.

Peterburi tee 46, k.404, Tallinn
info@shakti.ee
(+372) 5569 5507
Shaktihouse OÜ
IBAN EE552200221053564013
Copyright © 2022 shakti.ee • All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram