Eng | Рус | Est

JOOGAREISID KUI EFEKTIIVSE PUHKUSE VORM


Meie stuudio omab kogemusi joogareiside või nn. ritrit-seminaride korraldamise ja läbiviimise alal. Selline reis annab võimaluse ühendada puhkust, joogat ja õppimist ning osaleja saab tõepoolest puhata, täiesti lülitada ennast välja unustades töö- ja kodumured, tugevdada ja tervendada oma keha, saada teada palju uut, näha maailma ning suhelda ja sõbruneda hiilgavate, imeliste inimestega. Iga selline reis on põhjuseks ja ettepanekuks muuta ennast (loomulikult paremuse suunas :). See jääb kauaks meelde ning positiivsed mälestused varustavad energiaga veel pikemat aega.

Esimene ritrit toimus Hispaanias 2012. aastal. Koostöös kohaliku joogakooliga “Tao” ja Joogakeskusega “Manipura” me veetsime kaks unustamatut nädalat tegeledes intensiivselt joogapraktikaga, õppides jaapani massažikunsti shiatsu, suplesime gongide helides, osalesime Jaapani teetseremoonias ning loomulikult puhkasime, võtsime vastu päikest, looduse ja Lõuna-Hispaania linnade ilu. SIIN saab vaadata esimese ritriti fotogaleriid.

Meile nii meeldis esimene kogemus, et me korraldasime teise ritriti samas kohas, Lõuna-Hispaanias. Seekord võtmesõnaks oli “Taassünd” ehk “Teisenemine”. Me tegelesime joogapraktikaga, süsteemse pereteraapiaga, muusime oma reaalsustaju ning püüdlesime uuenemise poole igal tasandil. Fotod ja tagaside asuvad SIIN.

NB! Ritrit-seminaride töökeel on vene keel. Kui teie saate vene keelest aru, olete väga oodatud!

Peterburi tee 46, k.309, Tallinn
info@shakti.ee
(+372) 5569 5507
Shaktihouse OÜ
IBAN EE552200221053564013
Copyright © 2022 Shakti.ee  •  All Rights Reserved
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram